Drejtues të Interit kanë nënshkruar me portierin Daniele Padelli të cilit i ka përfunduar kontrata me Torinon.

31-vjeçari është transferuar tek Interi si lojtar i lirë, ndërsa ai do të jetë zëvendësuesi i Samir Handanovicit, shkruan “Football-Italia”.

Kujtojmë që Padelli në të kaluarën ka qenë pjesë e skuadrave si: Sampdoria, Crotine, Liverpool, Pisa, Avellina, Udinese dhe Bari.

Image

Artikulli paraprakChelsea përforcohet me futbollistin e Man City (FOTO)
Artikulli tjetërDuka, nënkryetar i Komisionit “Hattick” për investime