Një nga futbollistët më të mirë në futbollin kosovar, Enis Zabërgja, është shumë afër marrëveshjes me skuadrën e Gjilanit, bëjnë të ditur burime të “Korneri.net”.

Zabërgja ish-futbollist i disa skuadrave kosovare tashmë thuhet se ka arritur akordin me Gjilanin dhe shumë shpejt pritet zyrtarizimi i marrëveshjes.

Artikulli paraprakBesiktas “bombardon” merkaton dimërore?
Artikulli tjetërTronditet Milan: Bonaventura do të operohet, kurse Sciglio pritet të mungojë 3-4…