Paris Saint Germain është gjithashtu pjesë e garës për David Alaba.

Mbrojtësi austriak kohët e fundit ka konfirmuar se nuk do të rinovojë kontratën e tij me Bayern Munchen, e cila skadon në fund të sezonit dhe se ai do të kërkojë një ekip tjetër, përcjell Korneri.net

Sipas Bild, një ofertë nga PSG tashmë ka mbërritur në tryezën e agjentit të tij, edhe nëse zgjidhja e preferuar e lojtarit do të mbetej La Liga dhe në veçanti, Real Madrid, së paku klubi francez po tenton mbylljen e marrëveshjes. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here