Sulmuesi francez i Atletico Madrid, Antoine Griezmann, është përgjigjur sa i përket veshjes së fanelles me mëngë të gjata pamarrë parasysh stinës në të cilën zhvillon ndeshje.

“Më pëlqente shumë David Beckham. Ai ishte idhulli im. Për këtë arsye unë vesh fanella me mëngë të gjata dhe numrin 7”, deklaroi Griezmann për mediat britanike.

Artikulli paraprakFotot që tregojnë gjithçka
Artikulli tjetërKy është lajmi më i ri për Bale