Corentin Tolisso, Javi Martinez dhe Lucas Hernandez pritet të jenë futbollistët e parë që do të largohen nga Bajern Munich. Për dy të parët largimi është thuajse i sigurt, mbetet për t’u vlerësuar vetëm situata e këtij të tretit.

Francezi ishte transferuar për  record 80 milionë euro nga Atletico Madrid, dhe duket se ende nuk ka bindur pasi ka  pasur edhe problem të shumta me lëndime, derisa trajneri Flick do lojtarë që garantojnë siguri, dhe për këtë arsye mund të shitet, përcjell Korneri.net

Për momentin nuk ka asgjë konkrete, por sinjalet janë se mund të shitet gjatë kësaj vere, pasi Jerome Boateng, do të qëndroje dhe për dy vite të tjera, vetëm për faktin se e ka dëshmuar vetën më shumë dhe ka ëprvojën e duhur.

Në anët tjetër, në dyshim janë edhe Kingsley Coman me Ivan Perisic. Francezi mund të rikthehet te Paris SG, ndërsa kroati te Interi, edhe pse trajneri Antonio Conte ua ka bërë të qartë drejtuesve se nuk kërkon ta mbajë lojtarin. /Korneri.net

Artikulli paraprakTobacco Use Amongst Married Women In Nepal
Artikulli tjetërRapid Methods In writemypaper4me reviews In The USA