Klubi më i madh kosovar në futboll FC Prishtina ka kryer edhe stërvitjen e fundit para ndeshjes së kthimit kundër skuadrës suedeze Norrkoping, e cila zhvillohet të enjtën në ora 20.00 në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë.
Djalomoshat kaltër e bardhë ndiheshin shumë mirë dhe mjkaftë energjik në stërvitje, por humbja e thellë nga ndeshja e parë 5:0, u jap pak shpresa të përzgjedhurve të Arsim Thaqit për rikthim senzacional, shkruan Korneri.net.

Artikulli paraprakMilan në “qiellin e shtatë”, Conti në vizita mjekësore
Artikulli tjetërDiego Costa shumë afër të rikthehet në shtëpi