Meshkujt ishin të djersitur para skenës së saj.

Veshjet e saj ishin aq të prera sa burrat u drodhën para skenës kur ajo lëvizte dhe prezantonte një emision sportiv, ishte aq provokative saqë pak kush e dëgjonte çfarë thoshte nga pamja e saj trupore, përcjell Korneri.net

Prezantuesja argjentinase e cila merret me sport, brenda natës u bë sensacion në internet për shkak të një aksidenti të vogël që i ndodhi asaj me pantallona shumë të ngushta.
Vetëm një emision i saj ishte i nevojshëm për prezantuesen sportive Maria Sol Perez, për të marrë titullin prezantuesja më e bukur në botë.

Për shkak të pantallonave shumë të ngushta, prezantuesja në njëfarë formë tregoi gjithçka në pjesën e pasme e cila dukej e përkryer! /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here