Redaksia e “Korner.net” gjendet gjithandej nëpër stadiumin Filipi II në Shkup për ndeshjen kthyese kualifikuese Shkëndija-Milan në Europa League.

Në stadium gjendet edhe presidenti i Milanos Young  Hang Li, i cili është së bashku me stafin e tij ngase nuk ka mundur ta lëshoj këtë rasg të të skuadrës së tij e cila kualifilimin në fazën e grupeve e ka siguruar qysh nga ndeshja e patë e cila përfundoi 6:0. /Korneri.net

Artikulli paraprakChampions, Juve gjen Barçën, Bayern-PSG dhe Real-Dortmund
Artikulli tjetërMjaftoi Cutrone, Shkëndija humbi edhe në Skup