Ndodh edhe kjo në lojën e futbollit.

Portieri i skuadrës së njohur boshnjake, Zeljeznicar, Vedran Kjosevski ka shënuar gol nga 60 metra edhe pse t’i thuhet dikujtë kjo pa e parë në video, pak kush do të kishte besuar, përcjell Korneri.net

Në fakt, Kjosevski tentoi ta qonte topin në zonën kundërshtare, dhe pasi topi qëlloi tokën, e paraboloi portierin kundërshtar Kresimir Bandic për të shkuar topi në rrjetë.
Zeljeznicar duhet t’i falënderohet shumë portierit të tyre sepse ai shënoi golin e barazimit në minutën e 94 për rezaultatin final 1:1 ndaj Siroki Brijeg. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here