Në ndeshjen mes Feronikelit dhe Prishtinës nuk kishte tensione vetëm në fushë, por edhe jashtë saj.

Tifozët e dy skuadrave kishin fërkime gjatë ndeshjes, derisa një tifoz vendës e pësoi më keq.

Ai u godit me shuplakë nga një polic./Tribuna Channel/

Artikulli paraprakPa fitues në ndeshjen e javës në Serie A
Artikulli tjetërStatistikat e javës së gjashtë në Vala Superligë