Rekordmeni xhamajkan, Usain Bolt, është treguar tepër i emocionuar me transferimin e Paul Pogba-së te United, duke falenderuar Jose Mourinhon.

Bolt njihet si tifozë i flaktë i “djajve të kuq”, andaj dukët që përforcimet në skuadër e kanë bërë optimistë atletin për trofe dhe rikthim të fuqishëm në edicionin.

Artikulli paraprakBersant Celina, Lojtari më i Mirë i Ri te Manchester City
Artikulli tjetërRikthim emocionues te Sigal Prishtina