Daily Mirror shkruan se PSG po bën gjithçka që mundet për të sjellë Paul Pogba këtë verë.

Mesfushori i Manchester United ka një dëshirë të shkojë në Paris, dhe PSG po ofron 57 milionë euro. Pogba dhe PSG kanë rënë dakord për kushtet, por tani PSG duhet të bindet nga United, përcjell Korneri.net

Pogba definitisht kërkon largimin nga Man.United dhe PSG pritet të jetë destinacioni i tij i ri, pasi e sheh klubin francez më në fund të denjë për trofeun e Champions League. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here