Maurizio Pochettino shumë shpejt do të punësohet.

Pas shkarkimit nga Tottenham, strategu argjentinas ka shumë muaj që është mbetur pa punë, dhe shumë shpejt pritet ta ketë në dorë një skuadër të madhe, përcjell Korneri.net

Sipas gazetarit të njohur italian, Fabrizio Romano, Pochettino shpejt pritet të emërohet trajner i PSG, dhe ta zëvendësojë gjermanin Thomas Tuchel, që për zyrtarët e parisienëve nuk është i denjë ta fitojë Champions League. Synimi i PSG është ta sjell në Paris trofeun e çmuar, andaj ditëvevtë ardhshme pritet edhe finalizimi i marrëveshjes më Pochettinon, dhe shkarkimin e Tuchel. /Korneri.net

Artikulli paraprakEriksen te Man.United, kurse te Inter mesfushori…
Artikulli tjetërFoods IN ORDER TO AVOID HAVING AN Ostomy Bag