Trajneri i ri i Paris Saint-Germain, argjentinasi Mauricio Pochettino, është pozitiv me Covid-19.

Klubi francez njoftoi lajmin, në prag të ndeshjes ndaj Angers në kuadër të xhiros së 20-të në Ligue 1, përcjell Korneri.net

Trajneri, i cili arriti në në fillim të janarit në Paris, do të respektojë izolimin dhe bashkëpunëtorët e tij Jesus Perez dhe Miguel D’Agostino do të drejtojnë ekipin në ndeshjet e radhës, specifikoi PSG. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here