Kemi siguruar edhe këtë foto të stadiumit Ramiz Sadiku në Prishtinë.

Edhe këtu po punohet me intenzitet të lartë në mënyrë që fusha e lojës të jetë e gatshme dhe gjendje edhe më të mirë për pranverë, shkruan Korneri.net.

Kohëve të fundit nuk ka qenë fusha e keqë në stadiumin pranë QKQ-së, në Prishtinë, pasi nuk ka qenë shumë e ngarkuar krahasuar me viteve të kaluara, andaj pritet që të jetë edhe më mirë dhe në gjendje optimale për edicionin pranveror.
Ramiz Sadiku në vjeshtë përfundoi në pozitën e 10. në tabelë me 21 pikë të mbledhura, 18 pikië më pak se lideri Keku dhe 16 më shumë se Kosova e Prishtinës. /Korneri.net

Artikulli paraprakE dini sa vlejnë ekipet e kualifikuara në Champions League?
Artikulli tjetërJakov Puljic, ia qel sytë Milanos sapo nisi ndeshja