Sulmuesi i skuadrës bullgare Ludogorets, Jonathan Cafu, është duke shkëlqyer prej transferimit të tij nga Brazili në Bullgari, shkruan “Korneri.net”.

Sipas mediave italiane, për Cafu janë të interesuara klubet angleze West Ham, Leicester City dhe Brighton si dhe skuadra italiane e Lazio-s./Korneri.net.

Artikulli paraprakRevoluzion në mbrojtje te Fiorentina! Ja synimet verore të “Viola-s”….
Artikulli tjetërE rrallë për një mbrojtës! Ja përse Marcelo është më i miri në La Liga në 2017-tën….