U mendua dhe pritej të ishte lojtar domethënës te Bayern Munich.

Megjithatë, mbrojtësi gjerman Niklas Süle, pritet të largohet në fund të edicionit, kjo sipas medieve evropiane e posaqërisht ato gjermane, që janë shumë të sigurta për këtë që shkruajnë, përcjell Korneri.net

Për 26 vjeçarin pa asnjë dyshim ka mjaftë kërkesa nga klubet evropiane, por nëse bazohemi në atë që shkrujnë Kicker.de dhe calciomercato.com, Süle është zgjedhja e parë e Chelsea me londinezët që duket të jenë shumë më serioz se të gjithë të tjerët. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here