Shorti final i botërorit të Rusisë është hedhur vetëm pak çaste më parë, por pa Italinë, Holandën, Kilin dhe Greqinë, kështu që pikërisht për këto katër kombëtare ka plasur humori në rrjetet sociale, shkruan “Korneri.net”.

Në një fotografi të publikuar vetëm pak minuta më herët, shihen kombëtaret e lartëpërmendura të vendosura në një grup, në atë “ZH”, grup që mbetet imagjinativ në kompeticionin në të rëndësishëm në botë për kombëtare./Korneri.net.

Artikulli paraprak“Skifterat” caktojnë terminin për takim, derbi i Anamoravës garanton spektakël në tribuna
Artikulli tjetërTrajneri i Spanjës komenton kundërshtarët e grupit