Marko Pjaca beson se Kosovën e pret humbja në duelin e ardhshëm ndaj Kroacisë.

Mesfushori i Kroacisë, Marko Pjaca ka bërë të qartë synimin e skuadrës së tij në duelin e ardhshëm kundër Kosovës.

Ndeshja e ardhshme zhvillohet në Shkodër të enjten.

Por, futbollisti i Juventusit pret fitore ndaj Kosovës, përcjell “Lajmi.net”.

“Dy ndeshje para vetes dhe ne duam gjashtë pikë”, shkroi Pjaca në profilin e tij në rrjetin social Facebook.

Artikulli paraprakLive ndeshja e Kosovës në mes vete [FOTO]
Artikulli tjetërBaloteli do të rikthehet në Itali… me një kusht