Stefano Piolo më në fund mund të buzëqeshë.

Një lajm i mirë më në fund arrin nga Milanello nga infermieria. Siç raportohet nga Sky Sport, pas Rafael Leao, Mario Mandzukic si dhe Brahim Diaz, gjithashtu u stërvitën këtë mëngjes me pjesën tjetër të ekipit, përcjell Korneri.net

Prandaj, të tre janë riaftësuar dhe mund të luajnë kundër Parmas, ndeshje e planifikuar për të Shtunën në ora 18:00. Alessio Romagnoli dhe Davide Calabria ushtruan të ndarë. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here