Generated by IJG JPEG Library

Trajneri i Interit, Stefano Pioli, gjatë një interviste për mediat italiane, ka lavdëruar haptazi kapitenin, Mauro Icardi, të cilin e ka quajtur punëtor të madh dhe kontribues të pa shoq të skuadrës.

“Mauro është punëtor i madhe dhe kontribues i pa shoq te Inter. Kemi nevojë për shumë përmirsime në skuadër, andaj pjesa tjetër e ekipit duhet të marrë shembull nga përkushtimi i Icardit”, u shpreh Pioli.

Artikulli paraprakE konfirmon Raiola: Donnarumma i gatshëm për kontratë të re
Artikulli tjetërMe lot në sy dhe dhimbje përkujtohen viktimat e skuadrës Chapecoense