Edhe trajneri italian Stefano Pioli ka folur pash shortit në Europa League.

Milan do të përballet me Manchester United në kuadër të rrethit të 1/16 së finales, që pa asnjë dyshim do të jetë kryendeshja e kësaj gare dhe ndeshja më e madhe në Evropë në muajin Mars, përcjell Korneri.net

“Për ne do të jetë një ndeshje stimuluese dhe motivuese, ne përballemi me favoritin e madh të kësaj gare. Një kundërshtar dhe një stadium që kujtojmë momente të lavdishme në historinë tonë”, deklaroi trajneri i Milanit Stefano Pioli për “Ansa” duke komentuar shortin e Ligës së Evropës. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here