Nga shteti mik Kroacia vjen përforcimi i radhës në Sigal Prishtina.

Jan Palokaj së fundmi ka luajtur për dy sezone tek skuadra kampione dhe fituese e Kupës në Kroaci, KK Zadar dhe poashtu ka qenë pjesë e grupmoshave të reja të përfaqësueses kroate, përcjell Korneri.net

Anëtari i ri i Prishtinës luan në pozitat 2-3, ndërsa shumë shpejt do t’i bashkohet klubit më të trofeshëm shqiptar.

Welcome to the Home of Champions Jan Palokaj, shkruan klubi kryeqytetas. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here