Përfaqësuesja U-21 në kuadër të përgatitjeve për kualifikimet për Kampionatin Evropian 2019, nesër në Ferizaj në orën 10:30, në fushën me bari sintetik do ta mbajë stërvitjen e radhës, ku përzgjedhësit, Rafet Prekazi e Erdogan Celina dhe trajneri i portierëve, Naser Prapashtica, do të kenë në dispozicion 27 futbollistë.
Lista e futbollistëve

Ylber Maloku – Trepça’89

Ramë Broja – Trepça’89

Florent Hasani – Trepça’89

Muharrem Jashari – Trepça’89

Mendurim Hoti – Feronikeli

Drin Lladrovci – Feronikeli

Ibrahim Gavazaj – Liria

Roni Gashi – Liria

Ilir Mustafa – Liria

Ron Statovci – Llapi

Kushtrim Shabani – Llapi

Mirlind Daka – Llapi

Drilon Tejeci – Llapi

Almir Ajzeri – Flamurtari

Dior Zabërgja – Vushtrria

Kreshnik Nebihu – Drenica

Landrit Rama – 2 Korriku

Albert Kajtazi – Trepça

Ardian Muja – Trepça

Ergun Mehmeti – Trepça

Albert Dabiqaj – Besa

Denis Haliti – Drita

Blend Baftiu – Prishtina

Mal Rezniqi – Hajvalia

Visar Beka – Prishtina

Ardit Nika – Prishtina

Betim Halimi – Drita

Artikulli paraprakAllegri u ka thënë miqëve të tij: Dua të fitoj gjithçka me Juventus këtë edicion, pastaj do ta udhëheq këtë gjigant evropian…
Artikulli tjetërTransferimi i Owenit, më i keqi në histori të klubit