Drejtuesit e Real Madrid po mendojnë për repartin e mbrojtjes dhe për këtë pritet të investojnë rreth 60 milionë euro, shkruan “Korneri.net”.

Sipas të përditshmes spanjolle “AS” skuadra madrilene gjatë janarit pritet të shpenzojë 20 milionë euro për të transferuar portierin e Athletic Bilbaos, Kepa Arrizabalaga.

Ndërsa gjatë verës Reali do të shpenzojë 40 milionë euro për të transferuar mbrojtësin e djathtë të Real Sociedadit, Alvaro Odriozola./Korneri.net.

Artikulli paraprakFormacioni i javës në Bundesligë, ylli i Bayern Munchen vlesohet me notën më të lartë….
Artikulli tjetërDhjetori, muaji i emocioneve të mëdha në Serie A