Spekulimet s’kanë të ndalur, mirëpo mediat italiane janë të sigurta se Giggi Donnarumma do të jetë edhe shumë e shumë vjet lojtar i Milanit, për të mos thën deri në fundin e karrierës së tij.

Sipas mediave italiane, zyrtarët e Milanit janë të gatshëm ta blindojnë Donnarumma-n dhe ti japin shiritin e kapitenit nëse është nevoja vetëm e vetëm që ta mbajnë në skuadër zbulimin e vitëve të fundit jo vetëm në futbollin italian por edhe më gjerë.

Artikulli paraprak“Interi është skuadër pa tru”
Artikulli tjetërÇmenduri madrilene…