Barcelona ka nis të ndërtohet ngadal dhe sigurtë nga presidenti i rikthyer, Juan Laporta.

Ai ka kryer punë gjatë ditës së sotme me talentin e së ardhmes, Pedri, i cili ka nënshkruar kontratë të re me Barcelonën, deri në qershorin e vitit 2026, shkruan Korneri.net

Por, këtu nuk mbyllet lajmi i madh i ditës. Kartoni për lirimin eventual të mëhershëm nëse ka ndonjë blerës, sidomos në dy vitet e para, duhet t’i bëj gati hiq më pak se 1 miliard euro, aq sa kushto kartoni i tij aktualisht, që i bie se nuk ka gjasa të ndodh largimi i tij. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here