Pas lajmeve aspak të mira për lëndime në dy ditët e fundit, në në fund përzgjedhësi i Kosovës, Albert Bunjaki, sa po ka marrë një lajm të mirë.

Gjatë stervitjes së djeshme u lëndua Avni Pepa, mirëpo lajmi u fundit nga kampi kosovar është se Pepa është në gjendje të mirë dhe sot është kursyer nga stërvitje, mirëpo ai me gjasa të mëdha do të jetë në dispozicion të Kosovës për ndeshjen e së dielës ndaj Turqisë./Korneri.net.

Artikulli paraprakDy shtyllat e Përfaqësueses sërish në stërvitje “distancohen” nga grupi
Artikulli tjetërZyrtare: Kosova ndryshon orarin e stërvitjes së fundit