Pak ditë pasi njoftoi se është diagnostifikuar me kancer, Eduardo Berrizo ka thënë se po ndihet mirë.

“Dua të falënderoj të gjithë për dashurinë e ofruar. Jam mirënjohës për mbështetjen e dhënë nga Sevilla, stafi, lojtarët, tifozët dhe të gjithë. Nuk du ta më shikoni si viktimë. Unë jam një njeri që dua ta luftoj sëmundjen. Aktualisht po ndihem mirë, nuk e di deri kur do të zgjatë kjo situatë. Javën e ardhshme do të konsultohem me stafin mjekësor për të vendosur për të ardhmen time” ka thënë Berrizo./Korneri.net.

Artikulli paraprakE pabesueshme, publikohet kënga: Shëno si Odise Roshi, k**rvë….[VIDEO]
Artikulli tjetërJa ç’farë ka bërë “Torcida” sonte në Mitrovicë, në debutimin e KH Trepça në arenën ndërkombëtare