Kur ke para nuk është aspak problem të blesh lojtarët më të mirë në qarkullim. Kështu sipas mediave gjermane dhe franceze, kampioni i Ligue1 Paris SG, po bënë gati besoni apo jo 75 milionë euro për reperzentuesin gjerman anëtarin e Wolfsburg, Julian Draxler.

Me këtë ofertë të çmendur mund të konsiderohet se çështja është mbyllur dhe Wolfsburg duhet të gjejë menjëherë zëvendësuesin e tij.

 

Artikulli paraprakKosova po i zhvillon përgatitjet e fundit para ndeshjes së sontshme
Artikulli tjetërNapoli ia rrëmben Milanos mbrojtësin brazilian