Duket pak e çuditshme se ku do të luaj braziliani Marcelo.

Sipepas medieve spanjolle dhe franceze, ylli i Real Madridit, Marcelo, karrierën do ta vazhdojë te skuadra Monaco, që ka avansuar jashtëzakonisht shumë reth marrëveshjes finale me lojtarin që do të largohet  nga mbretërit pë pak para, përcjell Korneri.net

Monaco ka nisur bisedimet me agjentin e Marcelos duke i ofruar një kontratë 3-vjeçare me pagë 6 milionë euro neto e gjithashtu trajneri Kovaç po e bindë lojtarin që të zgjedhë Principatën për sezonin e ardhshëm.  /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here