Revolucioni kinez vazhdon në shtëpinë e Interit. Ndryshimet e mëdha në tunell dhe nmë zhveshtore të neroaxurëve në Giuseppe Meazza, janë vetëm disa nga elementete pozitive që ka nis në klubin e madh italianët me pronarët e rinjë.

inter zhveshtore 2

Ata përveç këtyre gjërave të vogla, por gjithsesi të bukura pr pamje janë vetëm nism,a e asaj që pritet në vitet në vazhdim, pasi e tërë bota do të habitet me përforcimet që Inter pret t’i realizojë deri në vitin 2019.

 

Artikulli paraprakKjo video tregon mllefin e Sanchez dhe largimit të tij nga Arsenali?
Artikulli tjetërE pesta me radhë