Ish-sulmuesi i Romës, PSG-së dhe Milanit, Jeremy Menez, në debutimin e tij te francezët e Bordeaux ka pësuar një lëndim të quditshëm.
Në duelin e sontëm Bordeaux – Lorient, njëri nga futbollistët kundërshtarë e shkeli në vesh Menezin, duke ja hequr një cop veshi.
Natyrisht pamje e veshit të Menez ngjason me atë të Evander Hollyfield në vitet 90-ta pas kafshimit që i kishte bërë Mike Tyson.

Bordeaux' French forward Jeremy Menez reacts after being injured by Lorient's Didier Ndong during the friendly football match Bordeaux vs Lorient on August 3, 2016 in Sarzeau, western France. / AFP PHOTO / LOIC VENANCE

 

13900561_10208970851842765_1890527391_n

Artikulli paraprakZyrtare: Belgjika me trajner të ri
Artikulli tjetërZidane e mposhti “mësuesin” e tij