Humbi medaljen e Artë, por provokoi brazilianët me 7 gishta lartë

0
I paturpshëm, ndërsa për disa ishte "kurajoz" gjesti i futbollistit gjerman Robert Bauer që edhe 3 ditë më pas vazhdon të shkaktojë debate. 21-vjecari...

Granit Xhaka te Kosova? Gjithçka mbetet e hapur…

Granit Xhaka mund t’i bashkohet kombëtares së Kosovës dhe të heqë dorë nga fanella e kombëtares së Zvicrës. Mesfushori i Arsenalit që luajti me...

Lajmi i fundit: Supertalenti i Interit pëson aksident të rëndë [FOTO]

0
Jose Correia ka pësuar një aksident të rëndë automobilistik. I njohur ndryshe si Ze Turbo, futbollisti që ka luajtur për të rinjtë e Interit është...

Flet legjenda franceze: Arsenal është skuadër pa personalitet, por e admirojë…

0
Legjenda franceze, Patrick Viera e mbështet Arsene Wenger dhe politikat e tij rrepta të transferimeve te Arsenal por thotë se duhen përforcime pas startit...

“Messi rikthehet në kombëtare se ka një dëshirë të madhe”

0
Trajneri i Argjentinës insiston se Leo Messi është shumë i përfshirë shpirtërisht me kombëtaren, tek e cila do të kthehet më 1 shtator, për...

Zyrtare: Inter godet me një kroat

0
Skuadra italiane e Inter dukët që pëlqen lojën e kroatëve, pasi ka zyrtarizuar edhe një kroat në skuadër të parë. Fjala është për Karlo Butic,...

Paramendoni kë e dëshiron Wenger!!!

0
Është 100% e sigurtë se asnjë tifozë i Arsenalit nuk do të kishte pasur dëshirë ta shihte në qendër të mbrojtjes një futbollist si...

Sadiku 5 ndeshje titullar, Zyrihu nuk heqë dorë nga shqiptari

0
Zyrihu duket se nuk do të heqë dorë nga Armando Sadiku. Sulmuesi shqiptar luajti titullar ndaj Xamaxit në ndeshjet e pestë të kampionatit të...

Crotone interesohet për Berat Gjimshitin

0
Në javën e fundit të mbetur në merkaton e transferimeve, Berat Gjimshiti mund të largohet nga Atalanta. Megjithatë, karriera e mbrojtësit shqiptar pritet të...

Ju pëlqejnë golat e Messi! Këtu janë ndër më të bukurit e tij

0
Barcelona mbrojtjen e titullit të kampionit e nisi me fitoren 6-2 ndaj Betis ku edhe njëherë tjetër lojtari i ndeshjes ishte Lionel Messi me...