Ky është lajmi më i ri për Bale

0
Gareth Bale e ka vazhduar kontratën me Real Madridin deri në qershor të vitit 2021, shkruan e përditshmja “Marca”. Uellsiani kështu dëshmon edhe njëherë...

Pse vesh gjithmonë fanellë me mëngë te gjata? Përgjigja e Griezmann do të ju...

0
Sulmuesi francez i Atletico Madrid, Antoine Griezmann, është përgjigjur sa i përket veshjes së fanelles me mëngë të gjata pamarrë parasysh stinës në të...

Fotot që tregojnë gjithçka

0
Joe Hart dhe Manchester City do t’i ndajnë rrugët. Kështu shkruajnë mediat britanike që tashmë janë të sigurta se Ppe Guardiola i ka thënë...

Boksi shqiptar në zi: Ndërron jetë Zijadin Rama

0
Boksi shqiptar është në zi. Sporti i dashur te shqiptarët ka mbetur pa trajnerin e njohur, Zijadin Rama. Ai ka ndërruar jetë, duke e lënë...

F1, Horner: Nervozizmi i pilotëve i pashmangshëm

0
Edhe pse duket se është dyshja më impresionuese për momentin në garat e Formula 1, ajo shumë shpejt edhe mund të kthehet në duelin...

Lajmi i fundit: Balotelli ndodhët në Itali, afër zyrtarizimit te kjo skuadër

0
Nuk është në planët është në planët e Jurgen Kloop, andaj Mario Balotelli është i detyruar të gjej skuadër tjetër. Sipas mediave italiane, Balotelli ndodhet...

Roma – Fiorentina afër marrëveshjes për Valero

0
E ardhmja e Borja Valeros është gjithnjë e më larg Fiorentinës, pasi "Viola" është në negociata me Romën dhe sipas mediave italiane, janë vetëm...

Wenger “ngacmon” Allegrin

0
Skuadra londineze e Arsenalit i'a ka vënë syrin sulmuesit kroat të Juventusit, Mario Mandzukic, i cili pëlqehet shumë nga trajneri Arsene Wenger. Sipas mediave italiane,...

Bacca sërish kërkohet nga West Ham, por Milan përgjigjet shkurt

0
Skuadra angleze e West Ham është duke tentuar sërish për sulmuesin kolumbian, Carlos Bacca. Sipas mediave italiane, ky interesim nga West Ham për Bacca, ka...

Italia e fton Ederin, Pelle e Belotti në pikëpyetje, injorohet Berardi

0
Trajneri i Italisë, Giampiero Ventura, është duke përpiluar listën e futbollistëve për ndeshjet e radhës, ku fokusi kryesorë është faza e sulmit. Nga sulmuesit që...