Zyrtare: Nga Barcelona në Liverpool

0
Juanma García Rey ka nënshkruar edhe zyrtarisht kontratë me gjigantin anglez Liverpool. Fjala është për tashmë ish-kapitenin e skuadrës B të Barcelonës, lojtar i...

Corluka afër kalimit në Serie A

0
Mbrojtësi kroat i skuadrës ruse Lokomotiva e Moskës, Vedran Corluca, mund të transferohet në Serie A te Fiorentina, raportojnë mediat italiane. Raportohet poashtu se Corluca...

Milan nën presion nga Sassuolo për këtë sulmues [FOTO]

0
Skuadra sipmatike italiane Sassuolo është duke vazhduar të kërkojë sulmuesin e Milanit, Alessandro Matri, i cili dukët që është në planët e Montellas për edicionin e...

Lajm befasues nga Gjermania: Ozil mund të transferohet te ky gjigant botëror

0
E ardhmja e Mesut Ozit te Arsenal është vën në pikëpyetje, pasi negociatat për renovim të kontratës kanë ndecur, raportojnë mediat gjermane. Po sipas mediave gjermane,...

Rio 2016: Phelps nuk njeh limite fiton arin numër 22

0
Një legjendë e gjallë vetëm kështu mund të konsiderohet Michael Pelphs, pa të sporti i notit nuk do të ishte ndoshta kaq i bukur....

Rio 2016: Murray e Nadal kualifikohen në çerkefinale

0
Andy Murray dhe Rafael Nadal vazhdojnë pa probleme rrugën e tyre drejt zonës së medaljeve në Lojrat Olimpike Rio 2016-të. Dy favoritët kryesorë për...

Agjenti i Mustafit “shokon” të gjithë

0
Nuk është ende e kryer asgjë, kalimi i Shkodran Mustafit te Arsenal. Agjenti i shqiptarit ka hedh poshtë lajmet e fundit që thanë se...

Inter kreu punë! Të hënën portugëzi në Milano

0
Pronarë të rinjë, investime të reja. Inter ka përfunduar punë me klubin portugez Sporting, rreth mesfushorin fenomenal Joao Mario i cili shkëlqeu në Kampionatin...

Jyrgen Klop: Të gjithë do të tmerrohen nga Liverpool

0
Entuziazmi është një nga pikat më të forta të personalitetit të tij. Dhe kur arrin t’ua përcjellë atë lojtarëve, atëherë skuadrat e tij bëhen...

Largon shoqen nga dhoma për të bërë seks, sherr mes notareve

0
Sherr në Fshatin Olimpik, madje i rëndë. Dy shoqe, partnere në garën e hedhjes së sinkronizuar nga trampolina, brazilianet Ingrit Oliveira (20 vjeçe) dhe...