Sulmuesi më i mire në futbollin kosovar, Otto John, ka pësuar një lëndim në ndeshjen që po zhvillohet aktualisht në Mitrovicë ndërmjet Trepçës dhe Trepçës ’89 në kuadër të Digitalb Kupës së Kosovës në futboll.

Artikulli paraprakFormacionet zyrtare: Trepça – Trepça ’89
Artikulli tjetërMbyllet pjesa e parë në “Adem Jashari” me këtë rezultat