Pas një stinori të mirë te Gjilani, sulmuesi anēsor, Oltion Bilalli, dukrt se do të ndryshoj klub.

Menjëherë me ty kthyer nga Turqia ku ishte pjesë e skuadrës Balikesirspor, Olti kaloi në radhët e FC Gjilanit ku luajti mjaftë mirë, por tash pas largimit të kryetarit të klubit dhe paqartësisë aty, Olti është duke menduar për një embient të ri, shkruan Korneri.net

Sipas informacioneve të sigurta që redaksia jonë që ka me lojtarin dhe agjentin e tij, Bilalli po kërkohet nga pothuajse të gjitha klubet kosovare, por jo vetëm kaq, pasi interesim për të kanë shprehur edhe klube nga Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut. /Korneri.net

Artikulli paraprakOusmane Dembele bëhet çështje e nxehtë, PSG duhet ta blej sot ose kurrë
Artikulli tjetërZabërgja drejt kampionatit shqiptarë