Florentino Perez dëshiron që ta sjell në skuadër Adriano Gallianin, shokun e tij të vjetër dhe ish njeriun e dytë të Milanos, shkruan Korneri.net. Sipas mediave spanjolle, numeri një i mbretërve dhe kampionit aktual evropian, mendon ta merr Gallianin në vend të drejtorit teknik José Ángel Sánchez, përcjell Korneri.net.

Artikulli paraprakLyon kualifikohet në gjysmëfinale të Europa League pas penalltive
Artikulli tjetërLegjenda kolumbiane Asprilla sulmon Realin, ekip minjsh!