Në Spanjë janë të sigurtë:  Barcellona dhe Real Madrid gjatë kësaj vere do të bëjne luftë të madhe për të siguruar shërbimet e sulmuesit argjentinas të Juventusit, Paulo Dybala.

Edhe pse futbollisti do të nënshkruaj kontratë deri në vitin 2021, megjithatë po flitet se Real Madridi do t’i ofrojë Juventusit 125 milionë euro, ofertë kjo e parezistueshme.

 

Artikulli paraprakKompany nuk është në planet e Guardiolas
Artikulli tjetërFerrari paralajmëron rivalët, Vettel i pari në Melbourne