Milan nuk ka marr përgjigje të shpejtë dhe pozitive nga Marseille që këta të fundit ta lëshojnë të huazuarin Lucas Ocampos të kaloi te rosoneretë deri në fund të edicionit.

Por, Adriano Galliani që mund të pret edhe të dielën në përgjigje nga klubi francez, nga ana tjetër ai po punon që të huazojë nga Chelsea mesfushorin belg 20-vjeçarin Charly Musonda, ose serbin nga Genoa, Darko Lazovic.

 

Artikulli paraprakVarane i gatshëm, po riaftësohen Marcelo dhe James
Artikulli tjetërSuksesi i njëtë pas hiq më pak se 130 vjetësh!!!