Të pakënaqur me paraqitjet e Trapp, gjiganti francez PSG do të ndërhyjë në treg duke sjellë në një portier kualitativ në skuadër.

Dëshira e kryeqytetasve të Francës janë Gianluigi Donnarumma i Milanit dhe Jan Oblak i Atletico Madridit.

Ky i fundit që është vetëm 24 vjeçar, ka një klauzolë prej 100 milionë euro, por Nasser Al Khalifi nuk e ka ndërmend të kursejë aspak për të siguruar portën e PSG-së për shumë vite./Korneri.net.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here