Trajneri i skuadrës portugeze Sporting Jorge Jesus ka pasur dëshirën e madhe për të takuar dhe përqafuar Lionel Messin pas ndeshjes së mbrëmshme, por ai u injorua keq nga ylli argjentinas, shkruan “Korneri.net”.

“O plesht i vogël… o i vogël”, thirri Jesus për të tërhequr vëmendjen e Messit që e injoroi duke mos reaguar fare./Korneri.net.

Artikulli paraprakPresidenti Hashim Thaçi dekoroi presidentin e KOK-ut, Besim Hasani, me Medaljen Presidenciale të Meritave
Artikulli tjetërFiba Eurocup: Dalin në shitje biletat me çmim simbolik