Rangnick përshëndet nga Man. United

Ralf Rangnick ka njoftuar zyrtarisht se synon të ndërpresë marrëdhënien e tij kontraktuale me Djajtë e Kuq me efekt të menjëhershëm, shkruan Korneri.net

Pas pranimit të ofertës nga Austria për të qenë përzgjedhësi i parë, dhe me ardhjen e Erik ten Haag në stolin e United, edhe trajneri gjerman ka vendosur të largohet nga posti i drejtorit të klubit anglez, i cili do të kishte zgjatur dy vjet. /Korneri.net

Artikulli paraprakJa sa ka fituar para Real Madridi pas triumfit në Champions League
Artikulli tjetërTrepça kthehet në lojë, ngushtoi epërsinë e Yllit