Me ardhjen e Antonio Conte në krye të Chelsea, shumë futbollistë kanë mbetur rezervë te skuadra londineze.

Një i tillë është John Obi-Mikel, i cili nuk është në planët e Antonio Conte.

Sipas mediave britanike, dy skuadrat milaneze, Milan dhe Inter janë të interesuara për mesfushorin nigerian dhe një levizje e tij në Serie A mund të bëhet realitet gjatë merkatos së janarit.

Artikulli paraprakBestart Berisha “bëhet” australian
Artikulli tjetër“Katalan” deri në fund të karrierës?