Kjo foto sapo erdhi në redaksinë tonë nga kolegët të cilët janë në vendin e ngjarjes, Vllaznia-Flamurtari.

Kjo ndeshje tashmë ka nis dhe është e para e xhiros së 18-të, dhe e fundit e pjesës vjeshtore e kampionatit.
Por, ky shkrim nuk ka të bëjë për ndeshjen sa për fushën e blertë në Gjilan, që nuk është në gjendje tragjike siç flitej dhe shkruhej gjatë ditëve të kaluara.
Fusha është shumë e mirë, dhe në rast se nuk ka rreshje të shiut gjatë 24 orëve të ardhshme, atëherë derbi Gjilani-Drita do të luhet në kushte optimale. /Korneri.net

Artikulli paraprakGattuso kërkon kualitet, ideon Milanin me dy regjisorë njëkohësisht
Artikulli tjetërAksident trafiku për yllin argjentinas