Sipas mediave spanjolle mbrojtësi portugez Pepe, pasi nuk arriti të bindte klubin dhe trajnerin Zidane për një rinovim kontrate. Me shumë gjasa mbrojtësi portugez do t’i bashkohet Interit ose PSG.

Pepe kaloi 10 vjet në kryeqytetin spanjoll pasi iu bashkua Los Blancos nga Porto, por thotë se është larguar nga klubi pa shkëmbyer asnjë fjalë me trajnerin e tij./Korneri.net.

Artikulli paraprakMesut Ozil i jep sinjale gjigantit gjerman, rikthimi në Bundesligë shumë i mundshëm
Artikulli tjetërZyrtare: Allegri mbetet i “Zonjës”