ST ALBANS, ENGLAND - MAY 20: Arsenal new signing Granit Xhaka at London Colney on May 20, 2016 in St Albans, England. (Photo by Stuart MacFarlane/Arsenal FC via Getty Images)

Futbollisti shqiptar i skuadrës angleze Arsenal dhe reprezentuesi i Zvicrës , Granit Xhaka, nuk ka vetëm një vëlla Taulantin, por edhe një “vëlla binjak”.
Shikojeni këtë ngjashmëri mes Granitit dhe yllit të kinomatografisë, Chris Mason.

Artikulli paraprakBayern po e shet talentin brazilian
Artikulli tjetërDortmund e dënon me 100 mijë euro yllin e ekipit