Anëtari i Manchester City, sulmuesi 30-vjeçar Nolito, ka thënë se do të largohet nga Anglia me shpejtësinë më të madhe të mundshme duke refuzuar nga 100.000 funte në jave te skadra nga Etrihad, shkruan Korneri.net.
Arsyetimi i tij është vajza e cila nuk duket mirë. Nolito ka thënë se fytyra e vajzës së tij duket sikur të ishte duke jetuar në shpellë, dhe krejt këtë e shpjegon me faktin se në Angli bie shumë shi.
Sevilla e kërkon në formë huazimi, kurse City dëshiron 12 milionë funte. /Korneri.net

Artikulli paraprakConte i dërgoj sms sulmuesit Costa duke i thënë se nuk…
Artikulli tjetërPërfaqësuesja e Kosovës ndryshon vendin e stërvitjeve