Pa asnjë dyshim goli i tij të fundit në fanellën e Liverpool ndaj Watford, i dha skuadrës së famshme angleze mundësinë që me shumë gjasë të jetë edicionin tjetër në Ligën e Kampionëve, dhe paraqitjet e tij të mira i detyruan zyrtarët e klubit që t’ia vazhdojnë kontratën, shkruan Korneri.net.

Emre Can është shumë afër që në nënshkruajë kntratë afatgjate me “reds” dhe të bëhet njëri prej lojtarëve më të paguar në klub. /Korneri.net

Artikulli paraprakShëtitje e Warriros në Play-Off, fitoi edhe ndeshjen e tretë ndaj Utah
Artikulli tjetërMilan-Roma jo vetëm ndeshje kampionale, por edhe rast i mirë…